Pierwsze adopcja już się dokonała!

Od dzisiaj do 23 kwietnia zachęcamy do udziału w eko-akcji ADOPCJA ROŚLINczyli przynieś, wymień, podziel się, oddaj niechciane, zaadoptuj… organizowanej w ramach Światowego Dnia Ziemi

Nasz Kącik Adopcyjny jest już gotowy i na Was czeka! Ze względu na niesprzyjającą pogodę zapraszamy do budynku biblioteki.
 
Daj dach nad głową, otocz opieką, mów do nich czule, napój wodą wedle upodobań danego gatunku, daj przytulne miejsce w mieszkaniu oraz we własnym sercu, a zielony przyjaciel na pewno się odwdzięczy! Będziesz mógł każdego ranka przysiąść koło niego z poranną kawą i wspólnie zaczynać dzień, a każdego wieczora będziesz mógł dzielić się z nim największymi radościami dnia!
 
Gwarantujemy lojalność – nie wygada twoich największych sekretów, nawet przewinień w postaci zajadania się pysznymi ciasteczkami w ilościach nadprogramowych, bo przecież dieta dopiero od jutra! 
 
Gwarantujemy jakość – otoczony miłością na pewno będzie pięknie rósł w siłę i chętnie oczyszczał nasze powietrze!
 
Gwarantujmy pozytywny wpływ na zdrowie – zrelaksuje nawet po najcięższym dniu pracy, ukoi swoim usposobieniem po najbardziej nerwowym dniu! 
 
Gwarantujemy prawdziwą zieloną przyjaźń i liczymy, że potrwa jak najdłużej!💚

A tymczasem …. pierwsza adopcja zakończona sukcesem!!
Nasz biblioteczny staruszek – drzewko szczęścia – trafił w dobre ręce.

Czekamy na więcej!

Więcej informacji o naszej akcji znajdziesz TUTAJ.

Przewiń do góry