Koncert za regałem: EDER

8 maja 2021 o godz. 18:00 zapraszamy na Koncert za regałem zespołu „EDER”.

Tylko 15 osób będzie mogło przyjść na koncert „w realu”!

Żeby być jedną z zaproszonych osób musisz:

– polubić ten post  na Facebooku (wkrótce pojawi się link do postu)
– oraz zostawić komentarz pod tym postem na Facebooku o treści: “Przyjdę na Eder do Biblio” (wkrótce pojawi się link do postu)

Pozostałe osoby serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu w formie  streaming live, która odbędzie się na naszym funpage’u na Facebooku.
 

Więcej o zespole EDER

EDER to generacja schyłku lat ’90. W ich kompozycjach kotłują się myśli i emocje pokolenia wychowanego nad przepaścią pomiędzy światem analogowym i cyfrowym. Młodzieńczą naiwność dopełnia racjonalne spojrzenie na rzeczywistość, która z każdym dniem staje się coraz bardziej abstrakcyjna. Ich muzyka od lat dojrzewa razem z nimi.

Zespół supportował takich artystów jak Perfect, Luxtorpeda, Kortez, Kobranocka, Lombard, Sztywny Pal Azji czy Organek.

Grupa ma na koncie wiele osiągnięć, między innymi jest zwycięzcą przeglądu KLANG 2015, laureatem festiwalu SixArt, finalistą prestiżowego konkursu Life On Stage 2016, oraz otrzymał tytuł Zespołu Tygodnia portalu Fabryka Zespołów.

W mediach można posłuchać takich utworów grupy jak: Uciekać, Autostrada, Nowe miejsca, Moje Miasto.

Początkiem 2020 roku zespół wydał nowy singiel – SMOG, który doceniony przez Marka Niedźwieckiego trafił na antenę “Trójki”, a także znalazł się w propozycjach do Listy Przebojów tej rozgłośni. Na Liście Przebojów Radiospacji utrzymywał się przez 23 tygodnie z rzędu, ustanawiając tym samym rekord tego zestawienia. W tym samym roku zespół opublikował również utwór tinder.

Koncert za Regałem z okazji Roku Jubileuszowego – 75 lat Biblioteki, Dnia Bibliotekarza i Bibliotek,  Tygodnia Bibliotek 2021.  Nie wiemy czy przez kolejne miesiące będzie nam dane świętować wspólnie w gmachu naszej książnicy, ale na pewno zdalnie będą Państwo mogli śledzić i uczestniczyć online w naszych jubileuszowych realizacjach literackich i edukacyjnych.
Scroll to Top