Zapraszamy

Wystawa będzie prezentowana w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie, ul. Broniewskiego 10C,
od 1 do 30 kwietnia 2021 r. w godzinach otwarcia Biblioteki.

23 kwietnia o godz. 17:30 planowany jest wernisaż wystawy, który najprawdopodobniej odbędzie się w formie streaming live na Facebooku.

Promowana również będzie książka “Świat według Jędrzeja, czyli krótka historia osoby z autyzmem”. Jest to opowieść o Jędrzeju, który mógłby na pierwszy rzut oka wydać się wam zwykłym chłopakiem, gdyby nie to, iż wczesnym dzieciństwie stwierdzono u niego autyzm. Ta książka przenosi nas do jego świata, który jest równie niesamowity jak nasz. Napisana i ilustrowana przez cudowną dziewczynę, siostrę chłopca z autyzmem – Hannę Siatę. Polecamy dzieciom, rodzicom i dziadkom, do szkoły, i do zabawy… o zrozumieniu, otwartości, inności i akceptacji.

O autorce

Hanna Siata to mieszkanka Chrzanowa, projektantka lubiąca podejmować wyzwania. Od roku z powodzeniem prowadzi swoją działalność jako grafik, ilustrator oraz projektant interfejsów. W pracy zależy jej na tworzeniu wartościowych oraz pomocnych treści. Interesuje się psychologią, rozwojem oraz "optymalizacją codzienności". W wolnych chwilach chodzi po górach, żegluje i uprawia jogę.

Scroll to Top