Z okazji Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża” mamy dla Was prezent!

Jest okazja, jest prezent!

Z okazji obchodzonych w tym miesiącu Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża” mamy dla naszych Czytelników prezent!

Aż 126 użytkowników naszej Biblioteki może otrzymać darmowe kody do ebooków Legimi!

Zapraszamy po kody osobiście, telefonicznie 32 763 27 49 lub mailowo: czytelnia@mbp.chrzanow.pl w godzinach pracy Biblioteki.

Kody udostępniane są bezpłatnie, zapisanym Czytelnikom Biblioteki. Kod działa przez miesiąc od momentu aktywacji i należy go aktywować na stronie: https://www.legimi.pl/rajska/.

Aby korzystać z ebooków (książek elektronicznych) należy zainstalować aplikację Legimi dostępną na smartfony i tablety z iOSem (iPhone oraz iPad) i Androidem. Z aplikacji można również korzystać na urządzeniach z Windowsem 8/10 (tablety i komputery) oraz na następujących czytnikach: PocketBook Inkpad X, PocketBook Touch Lux 5, PocketBook Color, PocketBook Touch HD 3, PocketBook Touch Lux 4, PocketBook InkPad 3, PocketBook Aqua 2, PocketBook InkPad 3 Pro, PocketBook Touch Lux 3, PocketBook Touch Lux 2, PocketBook Touch HD 2, PocketBook Touch HD, InkBOOK Calypso Plus, InkBOOK Prime HD, InkBook Lumos, InkBOOK Classic 2, Onyx Boox C67ML Carta2+, Onyx Boox C67ML Carta+, Onyx Boox C67ML Carta, Onyx Boox C67 AfterGlow 2, Onyx Boox T68 Lynx, Onyx Boox C65 HD Storia, Onyx Boox C65 HD AfterGlow.

Dostępna jest również aplikacja Legimi na Kindle na wybrane modele czytników Kindle.