OTO JEST M. ŠAŠEK – wystawa ze zbiorów Wydawnictwa Dwie Siostry / Filia w Płazie

Zapraszamy na wystawę do Płazy

Zapraszamy w niezwykłą podróż po najpiękniejszych miastach świata za pośrednictwem wystawy Oto jest M. Šašek.

Od 2 do 29 czerwca prezentujemy  nową, niezwykłą wystawę prezentującą ilustracje M. Šaška”, czeskiego ilustratora, malarza i autora przewodników i książek dla dzieci.

Paryż, Rzym, Monachium, Wenecja, Londyn, Nowy Jork – każde z tych miast ma imponującą historię , niepowtarzalny klimat.

Piękne i pełne humoru ilustracje z książek zapraszają do świata sprzed wielu lat. Ilustracje ukazują nie tylko architekturę ale również stroje, pojazdy i zwyczaje. Autor zabawy w interesujący sposób zachęca do podróżowania po tych niezwykłych miastach i odkrywania w nich nie znanych miejsc.

Dziękujemy Wydawnictwu Dwie Siostry za nieodpłatne udostępnienie wystawy.