Zapraszamy prelegentów do udziału w projekcie „EtnoSedno – tradycja i współczesność kultury ludowej Małopolski i Górnego Śląska”

Prelegenci - zapraszamy do udziału!

Jako współorganizatorzy V Forum Regionalnego Między Małopolską a Górnym Śląskiem, serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu!

Poszukujemy prelegentów do wygłoszenia referatów i podjęcia dyskusji pokazujących skalę zmian, jakie zaszły w kulturze ludowej w ostatnich latach na historycznej ziemi małopolskiej i górnośląskiej. Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu „EtnoSedno – tradycja i współczesność kultury ludowej Małopolski i Górnego Śląska”.

Więcej informacji o projekcie znajdziesz TUTAJ.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ.