Konkurs plastyczny „CZTERY PORY ROKU Z BIBLIOTEKĄ” rozstrzygnięty!

Zobacz wyniki konkursu!

Oddział dla Dzieci ma dla swoich Czytelników wspaniałą wiadomość!

Nasz konkurs „CZTERY PORY ROKU Z BIBLIOTEKĄ” po burzliwych obradach jury został rozstrzygnięty!

Oto lista nagrodzonych młodych artystów:

Antoni Pyciński ANTOS

Aleksandra Wolska AKIRKA

Agnieszka Raźniak MYSZKA

Franciszek Miziołek FM26

Weronika Romanowska WERCIA09

Kacper Badura NIEBIESKI 7

Zespół jurorski to Izabela Lechowicz – edukatorka sztuki i artystka, na co dzień związana z Działem Edukacji Muzeum Narodowego w Krakowie, Agnieszka Kęska – artysta-plastyk, obecnie związana z Działem Promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie, Katarzyna Kloska – bibliotekarka, plastyk z Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie.

Konkurs adresowany był do dzieci w wieku 7 – 12 lat, nawiązywał do pór roku i wybranego utworu lub bohatera i motywu literackiego. Konkurs zorganizowany został w ramach projektu „Za kulisami książki” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Bardzo dziękujemy dzieciom za udział w konkursie. Prace zostaną opublikowane w formie grafiki do kalendarza na rok szkolny 2021/2022.

O terminie wręczenia nagród laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie oraz mailowo.