Spotkanie autorskie z Dorianem Zawadzkim / projekt LEMoniada – relacja oraz nagranie ze streaming live

Spotkanie z Dorianem Zawadzkim

Spotkania autorskie to jedna z najciekawszych form kontaktu czytelnika z pisarzem. Dzięki realizacji projektu LEMoniada w naszej bibliotece kilka dni temu mieliśmy przyjemność gościć kolejnego już autora.

Tym razem, wychodząc naprzeciw nowym literackim trendom związanych m.in. z zagadnieniami „innych światów” do rozmowy zaprosiliśmy Doriana Zawadzkiego, który w swoich książkach lubi zabawę z czasem, a głównymi bohaterkami większości historii czyni silne i zdeterminowane kobiety. Jak sam twierdzi, mógłby już pisać kilka kolejnych książek, gdyby tylko mógł się sklonować. Meloman, który dzięki jednej ze swoich bohaterek polubił zespół Queen.   

Zapraszamy na nagranie oraz fotorelację ze spotkania, które odbyło się w Filii w Płazie i które prowadziła Katarzyna Kulman.

Fotorelacja:

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust.1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych”

Scroll to Top