Już dwa spotkania Gangu Robotów za nami!

15 września i 16 października nasi najmłodsi czytelnicy mieli okazję uczestniczyć w zajęciach w ramach cyku Gang Robotów.

Wrześniowe spotkanie odbyło się w ramach Międzynarodowego Dnia Kropki. Wspólnie świętowaliśmy ten dzień rozmawiając o ukrytych talentach i naszych zdolnościach. Również nie mogło zabraknąć programowania. Ozoboty, czyli nasze roboty miały wiele trudnych tras do pokonania. Kodowaliśmy, programowaliśmy i bawiliśmy się naprawdę fajnie!

Październikowe spotkanie również miało specjalny charakter. Świętowaliśmy Code Week czyli Europejski Tydzień Kodowania. Rywalizowaliśmy przy pomocy gry Code Roby, a w drugiej części spotkania przy użyciu gry Scottie Go! i tabletów kodowaliśmy najróżniejsze trasy dla uwięzionego robota. Nie zabrakło rywalizacji i emocji przy zdobywania nowych poziomów. Chcecie do nas dołączyć?

Serdecznie zapraszamy dzieciaki w wieku od 6 do 12 roku życia na kolejne zajęcia, które odbędą się 13 listopada 2021 r. o godzinie 10.30. Wspólnie wyruszymy w kolejną misję ratunkową.

Uwaga! Na zajęcia obowiązują zapisy od 6.11.2021, osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy Oddziału dla Dzieci.

Przewiń do góry