„Król Globares i mędrcy” – w ramach projektu LEMoniada / relacja

Etiuda teatralna w Bibliotece

„Król Globares i mędrcy” – etiuda teatralna, której premiera odbyła się 20 listopada 2021 to jednocześnie ostatnie z wydarzeń organizowanych przez naszą bibliotekę w ramach projektu LEMoniada – FANtastyczne wydarzenia inspirowane literaturą Stanisława Lema.

W etiudzie wzięli udział uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie oraz słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chrzanowie.

Wszystkie działania związane ze sztuką koordynowali Marta Oczkowska i Adam Majcherczyk, z kolei całość wyreżyserowała Anna Kasprzyk FANtastycznie oddając ducha często nie łatwiej twórczości Stanisława Lema.

Dziękujemy wszystkim aktorom za wspaniały spektakl, a kto nie mógł być z nami w sobotę zapraszamy do oglądnięcia zapisu wideo ze spektaklu oraz galerii zdjęć.  

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust.1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych”

Scroll to Top