Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2021

Polecamy spotkania w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2021

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw, skierowany do wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat przedsiębiorczości, bez względu na wiek i wykształcenie (np. młodzież, studenci, absolwenci, przedsiębiorcy itd.)
 

W tym roku wydarzenia będą odbywały się pod hasłem „Biznes jutra”.

Skąd wybór takiego tematu? Po poprzedniej edycji, której przebieg i tematyka – co oczywiste – zdominowana została przez kwestie związane z pandemią Covid-19 i jej wpływem na przedsiębiorców i ich działalność, w tym roku chcemy zaprosić Was do dyskusji o tym, co dalej.

Na pewno będziemy chcieli zastanowić się nad zjawiskami, które już dziś stają się widoczne – by nie powiedzieć kluczowe – dla prowadzących przedsiębiorstwa. W ostatnim czasie niezwykle istotna w biznesie i komunikacji okazała się ekologia – coraz bardziej odczuwalne zmiany klimatyczne sprawiły, że przedsiębiorcy nie mogą już pomijać tego wątku w swoich działaniach ani w komunikacji z odbiorcami produktów i usług. Coraz więcej rozmawiamy również o różnorodności w biznesie. Bardzo szerokim tematem są również zmiany w sposobie organizacji pracy, w tym przede wszystkim coraz powszechniejsza możliwość wykonywania zadań zdalnie.

Zapraszamy!

PROGRAM DZIAŁAŃ W CHRZANOWIE  ZNAJDZIESZ TUTAJ.

PROGRAM DZIAŁAŃ W MAŁOPOLSCE ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Scroll to Top