„100 lat Związku Harcerstwa Polskiego w Chrzanowie” – monografia już dostępna do nabycia w naszej Bibliotece!

Zapraszamy do Biblioteki

Sto lat ZHP w Chrzanowie na dwustu stronach. Tak, harcerze nareszcie mają swoją monografię, a Wy możecie ją nabyć w naszej Bibliotece!

To dziewiąta pozycja w ramach Biblioteczki Regionalnej Ziemi ChrzanowskiejPublikacja została przygotowana przez Komisję Historyczną ZHP w Chrzanowie, a materiały były zbierane przez dobrych kilka lat. W naszej bibliotece digitalizowaliśmy fotografie i robiliśmy skład, pomagając harcerzom w przygotowaniu tej publikacji.

Książka jest w twardej oprawie. Nosi tytuł „100 lat Związku Harcerstwa Polskiego w Chrzanowie. Kalendarium wydarzeń 1920-2020″. Znajdziecie w niej mnóstwo ciekawych faktów, osobowości oraz fotografii. Powstała pod redakcją hm. Janusza Krupnika. W zebraniu materiałów pomagał mu hm. Jacek Kania.

Wszystkie dostępne w Bibliotece publikacje znajdziecie TUTAJ.

Polecamy.

zdjęcia: Agnieszka Kęska