Kocha się raz… – relacja / Filia w Luszowicach

Dawno tak u nas nie było...

Takiej imprezy w luszowickiej bibliotece dawno nie było. Koncert Walentynkowy przyniósł ze sobą nie tylko muzykę, ale również tańce i spontaniczne występy.

Przed publicznością zaprezentował się duet Roman Śnieżek i Roman Zając. Obaj są związani z pochodzącym z Krzeszowic kwintetem Rytmix. 

Saksofonista Roman Śnieżek gra w kilku orkiestrach dętych. Zaś Roma Zając na co dzień pracuje w Szkole Muzycznej w Krzeszowicach. 

Artyści zaprezentowali publiczności najbardziej znane szlagiery muzyki rozrywkowej o tematyce miłosnej – zarówno te starsze, jak i te niedawno skomponowane. 

Do występu włączyła się również Magdalena Pałka-Kumanek, znana i podziwiana wokalistka, niegdyś solistka zespołu „Camerata Silesia”. Artystka występuje również  w duecie „DUO-FOMES”. 

Zaprezentowane utwory nie tylko chwytały za serce wprowadzając w romantyczny nastrój. Uczestnicy imprezy nie odmówili sobie również tańców. Tak więc działo się sporo zaskakujących wydarzeń.

Ponieważ koncert odbywał się w bibliotece, nie mogło zabraknąć akcentu literackiego. Dla uczestników przygotowano konkurs z cytatami z literatury dotyczącymi rzecz jasna miłości. Szczęśliwcy otrzymali nagrody.

Scroll to Top