Randka w ciemno z książką – tylko dzisiaj!

Zakochaj się w książce!

Zapraszamy do kolejnej akcji RANDKA W CIEMNO Z KSIĄŻKĄ! Zachęcamy do zakochania się w książce! Jak to zrobić?

Wystarczy, że przyjdziesz do biblioteki i wypożyczysz książkę… nie taką zwykłą… ale książkę “w ciemno” z ukrytym autorem i tytułem…. Jak ją rozpoznać? Znajdziesz ją u nas na stoisku tajemniczo opakowaną z serduszkiem.

Ale to nie wszystko! Możesz wygrać bony do Cukierni “Melba” w Chrzanowie na kwotę 20 zł.

Jeśli szukasz wrażeń, a w Twoim życiu wdarła się rutyna, wciąż sięgasz po znane Ci pozycje książkowe, przyjdź dzisiaj do nas i wyjdź poza czytelnicze przyzwyczajenia.

Walentynki to świetna okazja do zakochania się w czytaniu, bo książka to świetny kompan na długie zimowe wieczory, bezsenne noce, wypady urlopowe i wspólny odpoczynek. Książka towarzyszy nam w zdrowiu i w chorobie, to musi być miłość!

Zapraszamy do Biblioteki!