Dzień 14 – zaczynamy kurację na ręce:

Ten tydzień przeznaczamy na leczenie Waszych problemów, schorzeń dotyczacych rąk.

Coraz więcej wolnego czasu spędzamy stacjonarnie, bez wychodzenia z domu, często przed ekranami komputerów i smartfonów, szczególnie teraz, w czasie trwającej pandemii. Dla wielu osób ta forma odpoczynku stała się już nawykiem, a nawet stylem życia. Ale jak te nawyki wpływają na nasze zdrowie?
Niefizjologiczne ułożenie nadgarstków podczas korzystania z komputera lub telefonu komórkowego, setki kliknięć myszką, tysiące ruchów joystickiem lub wciskanie przycisków na padzie nie mogą pozostać bez wpływu na nasze ręce. W wyniku stale wykonywanych intensywnych i zarazem monotonnych ruchów dłoni może dojść do przeciążenia mięśni odpowiedzialnych za ruchy nadgarstka, do zmian naczyniowych w stawach , itd, itp.
Dlatego, jeśli po wielogodzinnej pracy przy komputerze odczuwasz mrowienie w dłoniach, a także ból, obrzęk i sztywność nadgarstka, nie lekceważ tych symptomów. Zacznij działać, weź sprawy w swoje ręce!

Zgłoś się na Ostry Dyżur Literacki, mamy dla Ciebie idealną receptę… w postaci książki!

KARTA PACJENTA_ręce_DZIEN14

A teraz słów kilka o przepisanym dla Was leczniczym preparacie:

Amy Scher jest wiodącym głosem na polu uzdrawiania umysłu, ciała i ducha oraz terapeutką energetyczną. Po pokonaniu zagrażającej życiu choroby, doznała olśnienia, że uzdrawianie dotyczy czegoś więcej, niż tylko fizyczności. Jej dramatyczna historia pokazuje, jak ważne jest zajęcie się swoimi energiami emocjonalnymi, szczególnie wtedy, gdy nic innego już Ci nie pomaga. Używając różnych metod, wyjaśnia, jak osiągnąć pełne i trwałe uzdrowienie poprzez kochanie i akceptację siebie. W książce prezentuje kompleksowe podejście do samoleczenia zebrane w łatwy do zrozumienia, trzyczęściowy proces usuwania blokad, zmiany relacji ze stresem i godzenia się z tym, kim naprawdę jesteśmy. Opiera się głównie na trzech metodach: EFT (Techniki Emocjonalnej Wolności), opukiwania grasicy i metody 3 serc.

Procesy samouzdrawiania opisane w książce pomogą rozwiązać Twoje problemy zarówno fizyczne, związane z różnymi chorobami, jak i emocjonalne, ponieważ ciało i umysł to elementy zintegrowane, o czym tak łatwo zapomnieć i chyba w tym tkwi największy problem. Zagłębiając się w lekturę książki szybko przestaniesz skupiać się na problemach i odzyskasz poczucie jedności i wiarę w to, że nie jesteś zdany na niełaskę chorowania, ale jak mówi sam tytuł… możesz wziąć zdrowie w swoje ręce.

Więcej o akcji Sanatorium Czytelnicze – Turnus 2022 znajdziesz TUTAJ.

Scroll to Top