Druga edycja swapu

Druga edycja Balińskiego Kiermaszu Rzeczy Używanych SWAP spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców jak i kupujących. 

Na kiermaszu można było wymienić lub kupić rzeczy już od 5 zł, a dowodem na to, że taki kiermasz to dobry sposób na pozbycie się nie używanych rzeczy, niech będzie nasz najmłodszy uczestnik – Aleksander, który razem z mamą prowadził jedno ze stoisk. 

Wśród wystawianych rzeczy na kiermaszu nie zabrakło tym razem ubrań dla dzieci oraz damskich akcesoriów (torebki, buty, biżuteria). Dodatkowo postanowiliśmy połączyć nasze działania z akcją charytatywną i wesprzeć Kociary z Chrzanowa, zbierając karmę oraz koce dla potrzebujących kotów. 

Jak zwykle całości towarzyszyła świetna atmosfera, a na tych, którzy podczas zakupów nieco zgłodnieli czekał specjalnie przygotowany przez uczestniczki kiermaszu pyszny poczęstunek.

Razem z Martą Głogowską dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc w przygotowaniu kiermaszu oraz tym, którzy wsparli Kociary.

 
Następny SWAP już w marcu, szczegóły wkrótce 😊

Przewiń do góry