Dzień Dobrych Uczynków: Wystawa „Metamorfozy” oraz „Tutaj”

Co u nas zobaczycie?

W ramach Dnia Dobrych Uczynków zorganizowane zostały dwie wystawy, które możecie zobaczyć w bibliotece do końca kwietnia.

WYSTAWA „METAMORFOZY”

Zapraszamy na wystawę, która jest częścią projektu „Wzorem dla innych – otwarci na niepełnosprawność”, realizowanego w ramach Budżetu Małopolskiego przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chrzanowie.

META-MORFOZY to opowieść o drodze i w drodze. Każdy z uczestników tego projektu opowiada, czym dla niego jest motyw drogi…. może być ona asfaltowa, brukowa, leśna, prosta, z zakrętami, a może być też metaforą życia ludzkiego (które ma swój początek i koniec).

Twórcą projektu jest Ewelina Londzin.

Realizatorzy projektu: Ewelina Londzin, Karol Mroziewski, Anna Jużwik, Olga Ćwik, Agnieszka Majek, Anna Grzelakowska

WYSTAWA „TUTAJ” - FOTOGRAFII ANNY NALEPY-JAŚKO

Drugą wystawę jaką możecie u nas zobaczyć to niesamowicie klimatyczna ekspozycja osobistych i autorskich fotografii Anny Nalepy-Jaśko.

“Tutaj” –  tutaj jestem, to ja, teraz w tej chwili, w tym życiu, w tym miejscu, tutaj mi dobrze, a czasem źle, ale zawsze tutaj wracam. Tutaj  – znalazłam swoje miejsce.