Spotkanie lokalne “Dzień Bociana Białego”

Spotkanie lokalne "Dzień Bociana Białego"

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie filia w Balinie zaprasza na spotkanie loklane w ramach obchodów Dnia Bociana Białego. Wszystkie aktywności w tym dniu poświecone będą bocianom, które od wielu lat przylatują do balińskiego gniazda na kominie starej cegielni i stały się nie tylko lokalną atrakcją ale i swoistym symbolem Balina.

Podczas spotkania odbędą się warsztaty plastyczne z Pracownią Rzeźby Artystycznej dla grup zorganizowanych oraz popołudniowe warsztaty szycia toreb z motywem bociana prowadzone przez Annę Burchardt godz. 15.30 i warsztaty plastyczne “Bocian na szkle” prowadzone przez Karolinę Bachowską z grupy Kreatywny Balin godz. 17.30.

Obowiązkowe zapisy

Zapraszamy do zapisów pod nr tel. 32 613 16 20

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie
Filia w Balinie