Femintu prezentuje: Święto mocy kobiet – relacja

Za nami popołudnie w kobiecych klimatach!

24 czerwca 2022 r. w naszej bibliotece odbyło się „Święto mocy kobiet”. Za nami cudowne, pouczające kobiece spotkanie.

Ciepłe popołudnie obfitowało w liczne atrakcje: otwarcie wystawy „Moc kobiet” – fotografii Karoliny Muchy, liczne prelekcje o zdrowiu, duchowości, cielesności i MIŁOŚCI.

Zapraszamy również do kontaktu z Karoliną na: terapeutyczne sesje zdjęciowe, warsztaty rozwojowe dla kobiet, fotocoaching, kobiece eventy. (femintu.pl)

Karolina cudownie prowadziła całe spotkanie, przedstawiając nam niesamowite kobiety:
1. Monika Misza Szatan – Kręgi kobiet
2. Katarzyna CiołczykJoga Kundalini
3. Marta Harańczyk-Biel – fizjoterapeutka
4. Marlena KierczakProJaaz / edukacja artystyczna
5. Basia Janyga – wokalistka
6. Kinga Boczkowska – instrumenty relaksacyjne

Każda kobieta miała okazję tego dnia na chwilę wytchnienia i spędzenia czasu dla siebie. Była dawka wiedzy, medytacji, ale nie zabrakło również wyciszenia przy muzyce wspaniałej Basi Janygi, która swoim głosem uniosła nas w kosmos jeszcze wyżej!

Ostatnim elementem tego wieczoru była wspólna medytacja przy filiżance pysznej wyciszającej herbaty i instrumentach relaksacyjnych.

Przez całe spotkanie można było podziwiać oraz zakupić niesamowite rękodzieło: ceramika, makramy, biżuteria oraz obrazy.

Zobaczcie sami jak energetyzujący był ten popołudniowy piątek:

Wystawę można oglądać do 24 lipca u nas w bibliotece. Zapraszamy!

24 czerwca - 24 lipca 2022 r.

MBP hol parter, ul. Broniewskiego 10C