Spotkanie lokalne „Zdrowo i kolorowo – Dzień Owoca” – Wiejski TREK – Filia w Luszowicach

Owoce - zdrowe i kolorowe...

Zapraszamy na spotkanie lokalne w filii w Luszowicach zorganizowane z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Owoców.

W Luszowicach od dawna owoce są uprawiane w przydomowych ogródkach a następnie wykorzystywane min do produkcji pysznych przetworów. Postanowiliśmy uhonorować więc to zdrowe i naturalne źródło witamin i w ramach spotkania lokalnego zaproponować mieszkańcom udział m.in. w warsztatach kulinarnych z Natur House oraz naukę programowania za pomocą owoców.

Spotkanie lokalne zorganizowane w ramach projektu Wiejski TREK – literackie i kulturowe oblicza wsi.

1 lipca, godz. 10:00 - 11:30

MBP Filia w Luszowicach, ul. Przybyszewskiego 6

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego