Wernisaż wystawy „Portret moim okiem” – fotografie Martyny Rejdych – relacja

Biblioteka gości same talenty!

9 czerwca odbył się u nas wernisaż wystawy „Portret moim okiem” – fotografie Martyny Rejdych.

Martyna jest absolwentką II LO w Chrzanowie, a fotografią interesuje się już od kilku lat. To nie tylko jej pasja, ale również pomysł na siebie w przyszłości, bo chciałaby fotografować zawodowo, czego jej życzymy i czekamy na kolejne wystawy.

Podczas wernisażu mieliśmy okazję poznać i zobaczyć na żywo modeli Martyny, dzięki którym również powstała ta wystawa. Na spotkanie tłumnie przybyli przyjaciele oraz rodzina Martyny, którzy mocno wspierają ją w jej pasji.

Martyna podzieliła się z nami tajemnicami tzw. backstagu, jak wyglądają sesje, co do nich prowadzi oraz jak wygląda praca po sesji. Przyznała również jakie ma plany na przyszłość i że wiąże je z fotografią.

Na koniec wernisażu śmiało można było porozmawiać z naszym gościem i zrobić sobie zdjęcie na tle wystawy.

W spotkaniu można było uczestniczyć również online, dzięki transmisji na żywo na Facebooku biblioteki.

A oto krótka fotorelacja:

Wystawę można oglądać do 15 lipca u nas w bibliotece. Zapraszamy!

1 czerwca - 15 lipca 2022 r.

MBP hol piętro, ul. Władysława Broniewskiego 10C