Wernisaż wystawy „Eksploracja świata” – fotografie Macieja Pulnara + aukcja charytatywna – relacja

Za nami licytacja w szczytnym celu!

1 lipca 2022 r. w naszej bibliotece odbył się wyjątkowy wernisaż wystawy „Eksploracja świata” – fotografie Macieja Pulnara. Wyjątkowy, ponieważ połączony z licytacją prac autora, z której całkowity dochód przeznaczony został na pomoc dla Maksa Tomali.

Współorganizatorem całej akcji było Centrum Wolontariatu „Po Sąsiedzku” oraz Komitet Społeczny Team Maksa.

Do zakupienia były cudowne fotografie o różnej tematyce: natura, architektura, abstrakcja. Cena wywoławcza wynosiła 20 zł. Mieliśmy niesamowite widowisko przebijających się licytujących. Walka o prace autora była zacięta.

Dodatkowo, osoby, które wylicytowały najwięcej fotografii za największą kwotę mogły wybrać sobie małe prezenty przygotowane przez Centrum Wolontariatu „Po Sąsiedzku”.

Niesprzedane fotografie można wciąż licytować na aukcji internetowej.

Oto fotorelacja z aukcji:

Wystawę można oglądać do 30 lipca u nas w bibliotece. Zapraszamy!

1 - 30 lipca 2022 r.

MBP hol parter, ul. Broniewskiego 10C