Akademia Słowa: Gustaw przedstawia – Zbigniew Tomski – Wygrzebane z pamięci

Akademia Słowa powraca po wakacyjnej przerwie!

Już 26 września godz. 18:00 zapraszamy na Akademię Słowa

Gustaw przedstawi wielokrotnego gościa Biblioteki – Zbigniewa Tomskiego!

Podczas spotkania odbędzie się promocja publikacji „Wygrzebane z pamięci” autorstwa Pana Zbigniewa.
Wstęp opracowała: Olga Nowicka/ MBP/Dział Promocji Biblioteki i Upowszechniania Czytelnictwa

Zbigniew Tomski

pisanie towarzyszy mu od młodości. Pisze wiersze rymowane, białe, fraszki, opowiadania, ale nie stroni również od wierszy dla dzieci. Niektóre z jego utworów były nagradzane, inne umieszczane w tomikach pokonkursowych i almanachach. Dotychczas wydał dwa tomiki satyryczne, tomik wierszy oraz książeczkę z opowiadaniami. W roku 2020 drukiem ukazało się jego najnowsze dzieło, czyli „Ścieżki czasu”. Gościł również na łamach antologii, wydanej przez chrzanowską Grupę Twórczą Źródłosłów („Antologia” Źródłosłów, 2021), którą aktywnie wspiera swoim doświadczeniem i nieprzeciętnym poczuciem humoru. (informacja o autorze z książki „Wygrzebane z pamięci”).

Do zobaczenia w poniedziałek!