X Rajd Chrzanowskich Cyklistów / Piknik edukacyjny „Biblioteka na dwóch kółkach”

To już 10. edycja rajdu!

18 września (niedziela) o godz. 10:00 odbędzie się X Rajd Chrzanowskich Cyklistów zakończony Piknikiem Edukacyjnym „Biblioteka na dwóch kółkach”.

START o godz. 10:00 z Rynku Chrzanowskiego
META o godz. 12:00 przy Szkole Podstawowej nr 5 w Chrzanowie, ul. Fabrycznej 23a.

Podczas Pikniku Edukacyjnego (12:00 – 14:00) zapewniamy liczne atrakcje.
W programie m.in.:

• konkursy sprawnościowe
  • quiz wiedzy
  • pokaz rowerowy
  • posiłek
  • bookcrossing
  • inne…

Trasa rajdu

Gmina Chrzanów, Rynek → ul. Świętokrzyska → ul. Grunwaldzka → ul. Partyzantów → Droga rowerowa → ul. Leśna → ul. Polna → ul. Kopanina → droga leśna → ul. Kroczymiech DW 933 → droga leśna → Gmina Libiąż ul. Astronautów → ul. Cześnika → ul. Obwodowa → ul. Wojciecha → Gmina Babice droga leśna → ul. Posada → Gmina Chrzanów
ul. Borowcowa → ul. Fabryczna → Szkoła Podstawowa nr 5, Fabryczna 23a

Obowiązują zapisy!

Zapisy online od 1 do 15 września 2022.

Regulamin znajdziesz TUTAJ.

Europejski Tydzień Mobilności

Europejski Tydzień Mobilności (dawniej Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu) jest organizowany każdego roku w dniach 16 – 22 września. Jest częścią miejskiej kampanii informacyjno – edukacyjnej EkoChrzanów, której współorganizatorem jest Urząd Miejski w Chrzanowie, promującej miasto Chrzanów, jako miejsce przyjazne środowisku naturalnemu, zachowania proekologiczne, zdrowy styl życia oraz edukację w zakresie ekologii, niskiej emisji i zrównoważonego transportu.

16 – 22.09.2022

Zobacz szczegółowy program!

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie
Współorganizator: Urząd Miejski w Chrzanowie