BarwEmocje – MBP Chrzanów – relacja

Za nami druga edycja warsztatów malarstwa intuicyjnego, tym razem skierowanych do młodzieży. 24 października 2022 uczestnicy wydarzenia zgłębili teorię koloru i barwy, a następnie przetestowali ją w praktyce – tworząc własne kompozycje pod okiem instruktorki Elizy Voss.

Dziękujemy za udostępnienie zdjęć Pani Anecie Solińskiej z II Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie.

Warsztaty zorganizowano w ramach zadania „Biblioteka po sąsiedzku”, z cyklu „Naturalnie w bibliotece”, realizowanego z projektu BLISKO – Biblioteka | Lokalność| Inicjatywy| Społeczność| Kooperacja| Oddolność|. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.