Art Altana – Filia w Płazie – relacja

Piątkowe popołudnie 30 września uczestnicy warsztatów „Art Altana” spędzili bardzo kreatywnie. W ruch poszły kijki, farby, koraliki i wszystko co uczestnicy warsztatów uznali za użyteczne. Każdy z obecnych na spotkaniu pod opieką prowadzącej wykonał pracę według własnego pomysłu. Praca była intensywna, a jej efekty możecie zobaczyć na zdjęciach. Warsztaty prowadziła Paulina Pałka w ramach projektu BLISKO, zadanie „Biblioteka po sąsiedzku” – Naturalnie w Bibliotece.

Prowadzenie

Paulina Pałka

W ramach projektu

Warsztaty zorganizowano w ramach zadania „Biblioteka po sąsiedzku”, z cyklu „Naturalnie w bibliotece”, realizowanego z projektu BLISKO – Biblioteka | Lokalność| Inicjatywy| Społeczność| Kooperacja| Oddolność|. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury