Warsztaty networkingowe – MBP Chrzanów – relacja

27 października 2022 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie odbyły się warsztaty networkingowe skierowane do mieszkańców Chrzanowa, liderów i ambasadorów tutejszej społeczności, członków lokalnych stowarzyszeń, partnerów Biblioteki. Podczas spotkania prowadząca Jadwiga Marciniec wprowadzała obecnych w teorię networkingu, a następnie pokazywała jak wdrożyć ją w praktyce: wypracowując w grupach pomysły, opinie, nawiązując ze sobą współpracę.

Warsztaty zorganizowano w ramach zadania „Biblioteka po sąsiedzku”, z cyklu „Warsztaty networkingowe”, realizowanego z projektu BLISKO – Biblioteka | Lokalność| Inicjatywy| Społeczność| Kooperacja| Oddolność|. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.