Wieczór wspomnień z fotografią w tle / Filia w Balinie

Wieczór wspomnień z fotografią w tle – Filia w Balinie – zapowiedź

Już 16 grudnia 2022 o godz. 16:00 w Bibliotece w Balinie odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu „Wieczór wspomnień z fotografią w tle”. To wyjątkowa okazja do obejrzenia fotografii i innych materiałów związanych z sołectwem, pochodzących z zasobów Cyfrowego Archiwum Ziemi Chrzanowskiej.

CAZCh to inicjatywa prowadzona przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chrzanowie, w ramach której mieszkańcy i instytucje mogą wypożyczać do digitalizacji materiały związane z regionem (zdjęcia, dokumenty życia społecznego i inne). Wszystko po zeskanowaniu jest zwracane właścicielowi, każdy może się przyłączyć. Zachęcamy do dzielenia się rodzinnymi pamiątkami, które przypominają nam jak niegdyś wyglądał Chrzanów i okolice, jak ludzie się ubierali, jakie panowały zwyczaje.

Wieczór wspomnień Balin 2022