Spacer poznawczy, spotkanie z pedagogiem, x-box / PAFW – relacja

10 grudnia 2022, w ramach integracji polsko-ukraińskiej, Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie przygotowała zbiór atrakcji dla dzieci i dorosłych. Najpierw – mimo mało zachęcającej pogody – poznaliśmy się podczas krótkiego spaceru po Chrzanowie. Następnie rodzice mogli porozmawiać w Bibliotece z Panią Joanną Jeżak, pedagogiem i psychoterapeutą. W tym czasie dzieci bawiły się razem, grając na x-boxie m.in. w „Just Dance Kids” oraz „Kinect Adventures” – pozycje zapewniające naprawdę dużą dawkę ruchu i dobrej zabawy.

Na następne spotkanie zapraszamy już 15 grudnia w godz. 10:00-11:30. Naszym gościem ponownie będzie Pani Joanna Jeżak, a dzieci będą mogły spędzić czas na zabawie na podłodzie interaktywnej w Oddziale dla Dzieci.

Warsztaty zorganizowane z projektu „Razem w Bibliotece” dofinansowane ze środków Programu Lokalne Partnerstwa PAFW Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach Funduszu Rozwoju Pracowni Dobra Wspólnego.

Logo PAFW