Spotkanie z pedagogiem, podłoga interaktywna / PAFW – relacja

15 grudnia 2022 podczas spotkania z Joanną Jeżak (psychoterapeutą i pedagogiem) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie, w ramach integracji polsko-ukraińskiej, można było zdobyć cenną wiedzę m.in. na temat różnych wzorców zachowania u dzieci i dorosłych. Omówiono cztery podstawowe strategie emocjonalne, pokazując jednocześnie, w jaki sposób i w jakiej kolejności może nastąpić przejście między nimi, jak można je rozróżnić i jak na nie reagować. W tym czasie dzieci mogły skorzystać z podłogi interaktywnej w Oddziale dla Dzieci.

Warsztaty zorganizowane z projektu „Razem w Bibliotece” dofinansowane ze środków Programu Lokalne Partnerstwa PAFW Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach Funduszu Rozwoju Pracowni Dobra Wspólnego.

Logo PAFW