Wieczór pamięci Johna Lennona – Festiwal Pomocy, Współpracy i Integracji 2022

Wieczór Pamięci Johna Lennona

3 grudnia o godz. 18:30 zapraszamy na spotkanie z artystami, zabawę bonusową z nagrodami, prezentacje filmowe dot. The Beatles, krzyżówkę muzyczną oraz koncert!

To wszystko w ramach ramach projektu „John Lennon i inni” Fundacji DeArte / Centrum Art. Plus

FESTIWAL POMOCY WSPÓŁPRACY I INTEGRACJI w tym roku odbywa się w dniach 3, 4 i 9 grudnia.  Obchodzony jest w ramach:
Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością – święto obchodzone 3 grudnia, ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1992 roku. Celem obchodów jest przybliżenie społeczeństwu problemów osób niepełnosprawnych oraz pomoc we włączaniu tej grupy społecznej w społeczne życie. To okazja do zwiększenia świadomości publicznej o korzyściach płynących z integracji osób niepełnosprawnych w każdym aspekcie życia politycznego, społecznego, gospodarczego i kulturalnego.

Międzynarodowego Dnia Wolontariusza – święto obchodzone 5 grudnia ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych w 1985 roku. Celem obchodów jest pokazanie światu, jak wielką role odgrywają osoby zaangażowane w pracę społeczną na rzecz innych – na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. To również moment dla samych wolontariuszy, by pochwalili się zrealizowanymi inicjatywami i  zachęcili do współdziałania innych.

Pełny program –> kliknij TUTAJ.

Scroll to Top