Bo do tanga trzeba dwojga – Filia w Luszowicach / BLISKO „Biblioteka po sąsiedzku”

Zapraszamy na spotkanie z cyklu Literacka Ziemia Chrzanowska: Bo do tanga trzeba dwojga.

Wydarzenie odbędzie się 10 marca 2023 o godz. 17:00 w Filii w Luszowicach, przy ul. Stanisława Przybyszewskiego 6, z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn.

W programie tego spotkania literacko-muzycznego dla wszystkich:

• koncert akordeonowy Grzegorza Zagórskiego (najbardziej znane tanga i walce),
  • część poetycka z udziałem Bogusławy Chwierut i Anny Kasprzyk (twórczość satyryczna Tadeusza Boya-Żeleńskiego oraz Ludwika Jerzego Kerna).

Wstęp wolny.

Bo do tanga trzeba dwojga - plakat BLISKO

Wydarzenie organizowane w ramach projektu BLISKO, zadania “Biblioteka po sąsiedzku”, cyklu “Literacka Ziemia Chrzanowska”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Narodowe Centrum Kultury
NPRCz 2.0