Kiermasz Wielkanocny lokalnego rękodzieła / Filia Balin

Wielkanocny klimat w filii w Balinie

Dzień przed Niedzielą Palmową w filii w Balinie odbył się Kiermasz Wielkanocny, na którym mieszkańcy mogli zakupić od lokalnych artystów min oryginalne rękodzieło, kompozycje na stół wielkanocny a nawet słodkości. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się także palmy wielkanocne (zarówno te “żywe” jak i z bibuły oraz suszonych kwiatów) oraz elementy dekoracji wielkanocnego koszyczka. Dodatkowo na wszystkich uczestników kiermaszu czekał przygotowany przez wystawców słodki poczęstunek oraz warsztaty przygotowywania ekologicznych stroików na stół z wykorzystaniem wytłoczek po jajkach.
Kiermasz powstał we współpracy z Martą Głogowską, której dzięujemy za ogromne serce wkładane w organizacje różnych wydarzeń kulturalnych, dziękujemy także wszystkim wystawcom za cudowną atmosferę oraz wolontariuszkom ze Szkoły Podstawowej w Balinie za pomoc w prowadzeniu warsztatów i przygotowaniu plakatu na kiermasz.