Rozpoczynamy projekt “Na tropie Świerszczyka”!

Trzy... Dwa... Jeden.... Zero... Start!

Zaczynamy! Już 8 maja pierwsza odsłona tegorocznego projektu “Na tropie Świerszczyka”. Do naszej biblioteki przyjeżdża osobiście Pan Marcin Bruchnalski, autor postaci Bajetana Hopsa – świerszczyka, który jest wizytówką Magazynu dla Dzieci Świerszczyk. Wkrtóce więcej szczegółów spotkania, którego już nie możemy się doczekać!

Czasopismo dziecięce, o którym mowa, na rynku wydawniczym obecne jest od 1945 roku. Jest to oficjalny Partner naszego projektu, a także znakomita propozycja czytelnicza dla dzieci, gwarancja dobrej zabawy i sprawdzonych informacji udostępnianych w atrakcyjnej formie. 

Bazując na treści i formie świrszczykowych rubryk, przygotowaliśmy dla Was szereg ciekawych wydarzeń w terminie od maja do grudnia – spotkania, warsztaty dla Dzieci i Rodziców, spektakl, lekcje biblioteczne, pokaz naukowy i wiele, wiele innych atrakcji. A to wszystko pod hasłami: Małe czytanie, Wielkie Czytanie, Wierszykowo, Rysunkowo i Chcę wiedzieć więcej.

Zapraszamy do biblioteki, będzie się działo!

Dofinansowo ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Scroll to Top