Wernisaż wystawy Perspektywa Ptaka – relacja

Było klimatowo...

3 kwietnia 2023 odbył się wernisaż wystawy Marcina Ptaka zaaranżowany przez jego przyjaciół.

O tym z jakiej okazji i w jaki sposób powstała wystawa PERSPEKTYWA PTAKA opowiadał Marcin Wiśniewski @https://www.facebook.com/visnia75, inicjator całego eventu.

Do dyskusji został również zaproszony Waldemar Karol Mroziewski.

Wernisaż prowadziła Agnieszka Keska.

Marcin Ptak w swojej twórczości, skupia swoją uwagę głównie na portrecie, a tematem jego zainteresowania i inspiracji jest człowiek. Jego fotografia to swoistego rodzaju obraz, fotografia klimatu. Kreśli na nich niedopowiedziane historie w olbrzymim formacie.

Wernisaż odbył się w nieszablonowej oprawie, również muzycznej 😉Sound w/ Friends. Po oficjalnej części wernisażu, przy muzyce, rozpoczęły się rozmowy w kuluarach, przy kawie i ciachu.

Wystawa usytuowana jest na holu i 1 piętrze naszej biblioteki, można ją odwiedzać do 19 maja. Zapraszamy!

Wystawa trwa do 19.05.2023

MBP hol i 1 piętro, ul. Władysława Broniewskiego 10C