Czytanie – atrakcja dla Dzieci, przyjemność dla Rodziców

Warsztaty czytelnicze dla Rodziców i animacje dla Dzieci

Zapraszamy Was serdecznie do wspólnego spędzenia czasu w święto małych Czytelników. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

• 10:00 – 11:00   Tworzymy naturalne mydełka – warsztaty dla dzieci w wieku 5-12 lat. Prowadzenie: Stacja Bajkowo. Miejsce: oddział dla dzieci (uwaga: obowiązują zapisy! Limit miejsc)
  • 11:00 – 11:30  Maraton Czytania Dzieciom – odsłona pierwsza. Czytać będą przedstawiciele różnych zawodów. Miejsce: hol parter (wstęp wolny)
  • 11:30 – 12:30  Warsztaty pierwszej pomocy – dla dzieci w wieku 5-12 lat. Prowadzenie: Mateusz Waliczak, ratownik KPP. Miejsce: oddział dla dzieci (uwaga: obowiązują zapisy! Limit miejsc)
  • 11:30 – 12:30  Jak czytać dziecku? – warsztaty dla rodziców. Miejsce: sala konferencyjna (uwaga: obowiązują zapisy! Limit miejsc)