Spotkanie z Barbarą Sadurską

Spotkanie autorskie z Barbarą Sadurską w Bibliotece w Pogorzycach

9 maja o godz. 16:00 Biblioteka w Pogorzycach zaprasza na spotkanie autorskie z Barbarą Sadurską, autorką takich powieści jak “Mapa” czy “Czarny Hetman” oraz współautorką antologii “Ziarno granatu. Mitologia według kobiet”.

Barbara Sadurska jest jedną z najbardziej cenionych polskich autorek, nie tylko przez czytelników, ale również przez krytyków, została nagrodzona, m.in. Nagrodą Literacką im. Witolda Gombrowicza.

Autorka prowadzi także szkolenia z prawa autorskiego oraz warsztaty kreatywnego pisania dla młodzieży i dorosłych, między innymi w Studium Literacko-Artystycznym Uniwersytetu Jagielońskiego.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu BLISKO, zadania “Biblioteka po sąsiedzku”, z cyklu “Literacka Ziemia Chrzanowska”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Narodowe Centrum Kultury
NPRCz 2.0