Wyniki konkursu na inicjatywy lokalne

Z ogromną radością ogłaszamy zwycięzców Konkursu na Inicjatywy Lokalne w ramach Zadania “Biblioteka po sąsiedzku” realizowanego ze środków finansowych z budżetu Priorytetu 4 Kierunek interwencji 4.1 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 w latach 2021-2025.

W sumie wpłynęło 5 wniosków i wszystkie zostały pozytywnie rozpatrzone. Na realizację inicjatyw lokalnych w budżecie zadania przeznaczono 27 000 zł.

A oto zwycięskie projekty wraz z kwotą dofinansowania:

1. “Tajemnicza podróż po Chrzanowie z udziałem Arkadego R. Fiedlera” – 10 500 zł
  2. “PoczytajMY, posłuchajMY” – 8000 zł
  3.  “Święto Mocy Kobiet – Kongres Kobiecości” – 5000 zł
  4. Bajkoterapia jako sztuka uwrażliwiania na świat” – 2500 zł
  5. Oby do wakacji” – 1000 zł

Gratulujemy wszystkim laureatom.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych oraz stron internetowych:

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie
Narodowe Centrum Kultury
NPRCz 2.0

Inicjatywy lokalne są realizowane w ramach zadania „Biblioteka po sąsiedzku” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

#nprcz #BLISKO