Femintu prezentuje: Święto Mocy Kobiet oraz Kongres Kobiecości 2023

Moc Kobiet 2023

24 czerwca, odbyło się Święto Mocy Kobiet, kolejna edycja eventu. zorganizowanego przez Femintu – Karolina Mucha.

Było o mocy spełniania marzeń, rytmie kobiecego ciała, finansowej obfitości, tajemnicach kobiecego głosu, porządkach miłości i uwikłaniach rodowych, bliskości i seksualności, mocy kreacji wymarzonego życia, istocie narodzin i życia prenatalnego, oraz uważności, która daje kobietom nieskończone możliwości dostrzegania siebie prawdziwej.

– Ogrom wiedzy, inspiracji, a także praktycznych zastosowań, dzięki możliwości skorzystania z wykładów i warsztatów.

– Możliwość poznania innych kobiet, które szukają odpowiedzi na własne pytania.

– Na zakończenie artystyczny relaks i ukojenie zmysłów.

A oto ekspertki tegorocznego Kongresu Kobiecości:

Zobaczcie fotorealcję poniżej.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu BLISKO, zadania “Biblioteka po sąsiedzku”, z cyklu ” Inicjatywa lokalna”.

__________________________________________________

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Narodowe Centrum Kultury
NPRCz 2.0