AROMA lato – warsztaty aromaterapii w bibliotece w Pogorzycach

Mnóstwo zapachów, spora dawka wiedzy, relaks oraz pozytywna energia – tak przebiegało pierwsze spotkanie z aromaterapią w bibliotece w Pogorzycach.

O sposobach stosowania, właściwościach oraz działaniu olejków eterycznych rangi terapeutycznej
opowiedziała podczas warsztatów aromaterapii w bibliotece w Pogorzycach Małgorzata Kryjomska.

Zawodowo oligofrenopedagożka i dogoterapeutka, z zamiłowania pasjonatka natury oraz czerpania z darów ziemi w prostym codziennym życiu. Założycielka Jestem – pracownia wellness. Gosia Kryjomska.
Uczestnicy dowiedzieli się, jak w prosty sposób skompletować naturalną apteczkę by wesprzeć swoje zdrowie, emocje, urodę czy też posprzątać dom bez chemii.
Była też chwila na refleksję i powrót do siebie by odkryć, czego każdemu z nas indywidualnie potrzeba.