Tyle słońca… czyli u Ani na imieninach

28 lipca 2023 Centrum Społecznościowe i Centrum Wolontariatu „Po sąsiedzku” w Chrzanowie w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Help Power Polska, Akademią Słowa oraz Miejską Biblioteką Publiczną w Chrzanowie zaprosiły do wspólnego świętowania podczas imprezy pt. „Tyle słońca… czyli u Ani na imieninach”. Celem wydarzenia była integracja polsko-ukraińska oraz zapewnienie przybyłym kulturalnej rozrywki w niemal domowej atmosferze.

Spotkanie poprowadziły Renata Hejmo i Anna Stetsiuk. Oprawę słowną zapewnili: Adam Kasperkiewicz, Bogusław Urbiński, Anastasiia Demenska, Olena Cherkashyna, Urszula Siarczyńska. W świat numerologii wprowadzała Katarzyna Bentkowska. Podczas wydarzenia Małgorzata Piegzik wykonywała piosenki z repertuaru Anny Jantar.

Za słodki poczęstunek organizator dziękuje:
Dan Cake Polonia Sp. z o.o. w Chrzanowie
Catering dietetyczny Power Meal w Chrzanowie