Chrzanów dziś i za 20 lat. My i nasze miasto – warsztaty dla dzieci

Warsztaty ekologiczne

Tegoroczny Europejski Tydzień Mobilności już tuż, tuż! Skupiamy całą swoją energię na tym, żeby już od najbliższej soboty zaprosić Was na szereg wydarzeń i inicjatyw, które pozwolą miło spędzić czas i  przypomnieć sobie, jak ważny jest zrównoważony transport publiczny.

Już teraz rozpoczynamy zapisy na warsztaty ekologiczne, które odbędą się  dla dzieci (w wieku 9 – 12 lat). Poprowadzą je wykładowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Będą nosiły nazwę “Chrzanów dziś i za 20 lat. My i nasze miasto” – zapraszamy, bo warto!

czas trwania 10:00 - 12:00

MBP, oddział dla dzieci, ul. Władysława Broniewskiego 10C

Zanim przyjdziesz na zajęcia

Uwaga! Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy (tel. 32 763 27 53)

Scroll to Top