Naturalne środki czystości / Filia Balin

Czysty dom w duchu eko

Filia w Balinie zaprasza na warsztaty dla dorosłych “Eko sprzątanie – ekologiczne środki czystości”, które poprowadzi Milena Maszewska z “Eko Przystanek”. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się min jak prowadzić eko dom i jakie surowce mogą być wykorzystywane do przygotowywania ekologicznych zamienników podstawowych środków czystości w domowych warunkach. Każdy będzie miał również okazję samemu przygotować kilka z nich, które następnie zabierze do domu.

Uwaga! Liczba miejsc na warsztaty ograniczona
Zapisy osobiście w budynku biblioteki, tel. 32 613 16 20, mailowo: filiabalin@mbp.chrzanow.pl

Wydarzenie zorganizowane w ramach projektu “Złap oddech z biblioteką” realizowanego w ramach PROGRAMU GRANTOWEGO „ZGOK Balin na rzecz lokalnych społeczności” edycja 2023.