PoczytajMY, PosłuchajMY

W sobotę 14 października 2023 o godz. 17:00 Pozysfera – rozwój, terapia, zabawa i Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie zapraszają do Biblioteki Głównej na spotkanie z muzyką, fotografią a przede wszystkim z niesamowitymi ludźmi.

W trakcie spotkania będzie można ujrzeć efekty pracy fotografa Łukasza Głucha. Fotografie jego autorstwa promować będą czytelnictwo, a do udziału w sesji zaproszeni zostali okoliczni mieszkańcy zakochani w książkach.

Część muzyczną przeżywać będziemy dzięki niesamowitej grupie muzyków, którzy przygotowali aranżacje tekstów polskiej poezji i literatury. Zwieńczeniem koncertu będzie prezentacja utworu napisanego specjalnie w celach promocji wydarzenia.
W koncercie wezmą udział:
Sebastian Smoleń – skrzypce/kompozycja/aranżacja/kierownictwo muzyczne
Marzena Michalczyk -Tylek – wokal/tekst
Paweł Łamik – kontrabas
Bartosz Barwicki – gitara.

Do zobaczenia, do usłyszenia.

Wydarzenie zorganizowane w ramach programu BLISKO, zadanie „Biblioteka po sąsiedzku”, cykl „Inicjatywy lokalne”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
NPRCz 2.0
Narodowe Centrum Kultury