Logorytmika. Zapraszamy 16 listopada!

Zapraszamy!

Tym razem zwracamy się do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym – bo to właśnie dla Waszych pociech szykujemy nadchodzące piękne zajęcia. Przeniesiemy się w świat logorytmiki, czyli metody wspomagającej zajęcia logopedyczne. Będziemy ciekawie spędzać czas przy muzyce, a towarzyszyć temu będą ćwiczenia słowno-ruchowe. Skupimy się na wspieraniu rozwoju dzieci, a to wszystko w przyjaznej, ciepłej i bezpiecznej atmosferze. Prowadzić nas będzie RYTM.

Prowadzenie: Pozysfera w Chrzanowie

16 listopada (czwartek)

czas trwania 17:00 - 17:45

MBP, Oddział dla dzieci, ul. Broniewskiego 10C