Rozstrzygnięcie konkursu “Święta miłości kochanej ojczyzny”

Konkurs z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Piękny i wymowny wers z wiersza Ignacego Krasickiego ŚWIĘTA MIŁOŚCI KOCHANEJ OJCZYZNY towarzyszył uczestnikom konkursu plastycznego zorganizowanego w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Do konkursu zaprosiliśmy uczniów klas VI – VIII ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Mieliśmy nadzieję, że uczniowie dopiszą i powstaną piękne dzieła, ale nie sądziliśmy, że zgłoszonych zostanie aż 55 prac z 9 szkół ! Bardzo się cieszymy i wszystkim serdecznie dziękujemy.

Jury pod przewodnictwem Pani Jolanty Zubik – Zastępcy Burmistrza Chrzanowa wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce/ex aequo:

Joanna Gałka

Karina Biesiada

II miejsce / ex aequo:

Jan Dworak

Kacper Dębski

III miejsce / ex aequo:

Aleksandra Taborska

Bartosz Bartosik

Wyróżnienie:

Anna Ziajka

Jan Walenciak

Franciszek Szafran

Konkurs został rozstrzygnięty podczas obchodów święta 11 Listopada w Sali teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. Nagrody wręczali: patron honorowy konkursu Burmistrz Chrzanowa Pan Robert Maciaszek, Zastępca Burmistrza Pani Jolanta Zubik oraz Pani Anna Siewiorek – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie.

Zdjęcia z MOKSiR
Foto: Urząd Miejski w Chrzanowie

W ciągu najbliższych dni wszystkie nagrodzone prace możecie obejrzeć w siedzibie Urzędu Miejskiego w Chrzanowie, Al. Henryka 20.

Wszystkim uczestnikom, którzy zechcieli podzielić się z nami swoją pracą, pomysłowością i talentem serdecznie gratulujemy, dziękujemy i oczywiście zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.