GALA FESTIWALOWA w ramach Festiwalu Pomocy, Współpracy i Integracji 2023

Ach co to był za koncert!

W dniach 1-2 grudnia miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – Festiwal Pomocy, Współpracy i Integracji 2023.

W tym święcie, poświęconemu promowaniu współpracy między ludźmi, organizacjami i społecznościami, uczestniczyło około 100 naszych partnerów.

Organizatorzy z wdzięcznością w sercach, wyrazili swoje podziękowania za zaangażowanie wszystkich, którzy przyczynili się do rozwoju biblioetki. Dyplomy, które były wręczone uczestnikom, stanowiły symboliczną nagrodę za ich wkład w kształtowanie wspólnoty opartej na wzajemnej pomocy i solidarności.

Atmosfera wydarzenia była niezwykle sympatyczna i przyjazna. Uczestnicy mieli okazję nawiązać nowe kontakty. W przerwie, uczestnicy mieli okazję skosztować wyśmienitych przekąsek przygotowanych przez literacką Cukiernię Melba oraz SOSW Chrzanów. Poczęstunek składający się z różnorodnych smaków i aromatów dodatkowo umilał atmosferę, tworząc przestrzeń do swobodnych rozmów i wymiany poglądów.

Jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu był bez wątpienia koncert Moniki Gębali, Waldemara Gołębskiego & Workaholic. Ich muzyka wypełniła przestrzeń, sprawiając, że każdy uczestnik poczuł się częścią czegoś wyjątkowego.

W zakończeniu wydarzenia organizatorzy ponownie podziękowali wszystkim zaangażowanym, podkreślając, że to dzięki współpracy i wzajemnej pomocy udało się stworzyć to wyjątkowe środowisko.

Scroll to Top