Bungee Fitness w Bibliotece! – relacja

Supermani na bungee!

Bungee Fitness to najnowszy trend w świecie fitnessu.

20 stycznia 2024 w Bibliotece trenowaliśmy bungee fitness.

Ta innowacyjna forma treningu poza świetną zabawą pozwala spalić mnóstwo kalorii. Ćwiczenia wykonywane są na elastycznej linie wykorzystywanej w skokach na bungee, która przymocowana jest do sufitu i wznosi ćwiczących w górę. To całkowicie bezpieczna aktywność. Sprzęt może utrzymać osobę o maksymalnej wadze 230 kg. Bungee Fitness może spróbować każdy, niezależnie od wieku. To ćwiczenia, które odciążą zmęczony pracą za biurkiem kręgosłup, a także przyniosą ulgę stawom osób otyłych lub z nadwagą. Liny pozwalają zrobić ćwiczenia, których wykonanie było uciążliwe lub niemożliwe.

Ćwicząc skakaliśmy i lataliśmy jak supermani po zdrowie, energię i dobrą formę, a zajęcia były przyjemne jak żadne inne! Podczas ćwiczeń angażowaliśmy większość mięśni i spalając całą masę kalorii, przez całe zajęcia doskonale się bawiąc. To aktywność dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy predyspozycje fizyczne, co widać doskonale na zdjęciach!

Organizator: Power Studio / Gabriela Warzecha

Zobaczcie naszą fotorelację: