Kiermasz książek, rzeczy kolekcjonerskich oraz płyt winylowych

Kiermasz książek, rzeczy kolekcjonerskich i płyt winylowych

Jeśli jesteście kolekcjonerami książek lub płyt winylowych, zachęcamy Was do wzięcia aktywnego udziału. Przynieście swoje skarby, które chcielibyście wymienić, sprzedać lub podzielić się nimi z innymi pasjonatami. To okazja do nawiązania kontaktów, podzielenia się wiedzą i pasją oraz znalezienia nowych perełek do Waszych kolekcji.
Zainteresowani zarezerwowaniem stoiska? Nie zwlekajcie! Mamy ograniczoną liczbę miejsc, więc kontaktujcie się z nami
i zarezerwujcie swoje miejsce już teraz.

ZGŁOSZENIA
☎ (32) 32 763 27 52
📧 bibliotekachrzanow@gmail.com
     oraz via Messenger

Jesteśmy zachwyceni, że tak wielu z Was chce wziąć udział w naszym wydarzeniu. Jednak chcemy Was poinformować, że wszystkie stoliki dotyczące części kolekcjonerskiej na kiermaszu, zostały już zarezerwowane. To pokazuje ogromne zainteresowanie i zaangażowanie społeczności w to wydarzenie.

Jeśli nie udało Wam się zarezerwować stołu, zachęcamy do przyjścia jako goście i cieszenia się atmosferą kiermaszu, rozmową z innymi uczestnikami oraz możliwością wymiany doświadczeń kolekcjonerskich.

Mamy nadzieję, że to wydarzenie stanie się miejscem pełnym pasji i inspiracji dla wszystkich miłośników kolekcjonerstwa.

Do zobaczenia na kiermaszu!

28 stycznia 2024 (niedziela)

czas trwania 9:00 - 15:00

Biblioteka, ul. Broniewskiego 10C