Zapraszamy!
Uwaga, rodzice dzieci w wieku 6-10 lat!
Język hiszpański to klucz, który otwiera wiele drzwi: pozwólcie swoim pociechom odkryć jego magię w sposób naturalny – przez zabawę, ruch i emocje!
Już 25 sierpnia o godzinie 10:00 wraz z La Gaditana – Studio Języka Hiszpańskiego zapraszamy dzieci od 6 do 10 roku życia wraz z rodzicami na bezpłatne lekcje pokazowe prowadzone ogólnopolską metodą naturalną języka hiszpańskiego: Colorín Colorado – Español, Robots y Teclado!
To zajęcia w nieszablonowej formie:
- pełne ruchu, emocji i zabawy,
- z robotami i dziecięcą wyobraźnią,
- z przyjemnością, radością i EFEKTAMI,
- tylko w wybranych placówkach w Polsce, m. in. W Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i…Chrzanowie!
Po zajęciach będzie możliwość rozmowy i zapoznania się z metodą Colorín Colorado oraz zapisania dzieci na zajęcia w La Gaditana. Ilość miejsc ograniczona.
Cieszymy się, że możemy dzielić się hiszpańskim właśnie tutaj – w bibliotece, gdzie wszystko zaczyna się od opowieści.
¡Hasta pronto! – Do zobaczenia!
25 sierpnia (poniedziałek)
godz. 10:00
MBP, Oddział dla dzieci, ul. Broniewskiego 10C
Dla kogo?
Zajęcia dla dzieci w wieku 6 – 10 lat
Zanim przyjdziesz na zajęcia
Na zajęcia trwają już zapisy (telefonicznie 32 763 27 53, lub osobiście w godzinach pracy oddziału dla dzieci)